Reference

Podívejte se, co o spolupráci se mnou řekli sami klienti. Jejich spokojenost je pro mě vždy na prvním místě a z každé reference mám proto obrovskou radost.

andrea-a-evzen-reference

Andrea a Evžen

Se slečnou Romanou byla skvělá spolupráce. Svěřila jsem ji květinovou výzdobu naší svatby a byla jsem velmi spokojená. Romča je opravdu profesionál a její krásné květiny doporučuji všem nastávajícím něvěstám.
Prohlédnout svatbu
sarka-a-pavel-reference

Šárka a Pavel

Veliký dík patří této úžasně šikovné floristce,která odvedla dokonalou práci na naší svatbě ve Svatojakubském pivovaru. Moc moc děkujeme Romčo!
Prohlédnout svatbu
sabca-a-tomas-reference

Sabča a Tomáš

Služby této šikovné květinářky bych doporučila úplně všem! Před svatbou jsme měly 2 osobní schůzky, na kterých jsme probraly naši představu nejen o květinách úplně do detailu. Romča totiž neváže jen nádherné kytice, ale půjčuje i rekvizity na svatební tabuli, na obřad a na okolní výzdobu. Má opravdu profesionální, příjemný, chápavý přístup a HLAVNĚ MÁ VKUS! S výsledkem její práce jsme byli nadmíru spokojení a budeme doporučovat dál! DĚKUJEME! Sabina a Tomáš Kolářovi
Prohlédnout svatbu
berenika-a-dan-reference

Berenika a Dan

Mockrát děkujeme floristce Romči, za květiny a výzdobu na naši svatbu. Romča je úžasně kreativní a uměla nám vyladit svatbu i podle mých lehce zmatečných instrukcí. Domluva byla moc příjemná, jednoduchá, rychlá. Romča je originální, stačilo ukázat pár fotek kyticí a hned věděla jak má kytička vypadat. Výzdobu stolů a ostatní doplňky a detaily jsem nechala čistě na její kreativitě a udělala bych to znovu. Bylo to krásné a romantické. Romču bych doporučila všem budoucím nevěstám.
Prohlédnout svatbu
majka-a-pavel-recenze

Mária a Pavel

Díky Romaně jsem měla pohádkovou svatební kytici s lesním ovocem a eukalyptem, jakou jsem si vždy přála. Skvěle vystihla můj styl, výzdoba neměla chybu a překvapila mě i neobvyklými detaily. Děkuji!
Prohlédnout svatbu
renata-a-paja-reference

Renata a Pája

Když někdo tvoří nejen očima, ale i srdcem… Skvělá Romča a vše DOKONALÉ a ÚŽASNÉ 🙂 Děkujeme za krásnou svatební vyzdobu, kytky, za Tvůj čas a za cenné rady 🙂 Doporučuji!!
Prohlédnout svatbu
moderni-svatba-v-brne

Uljana a Jakub

První vzpomínka na svatbu patří mojí svatební kytici. Oproti obrázkům na internetu, které byly umělé, bya totiž moje kytice z pravých květin. A byla mnohem hezčí než všechny ty, co jsem viděla na internetu!!
Prohlédnout svatbu
kristyna-a-petr-reference

Kristýna a Petr

Na 100 % DOPORUČUJEME! ! Romča nám dělala celou výzdobu obřadu a hostiny a všichni se nemohli vynadivat !! bylo to ÚŽASNÉ !! Skvěla floristka !!
Prohlédnout svatbu
pavlina-a-stepan-reference

Pavlína a Štěpán

Naši svatbu jsme si přáli kompletně podzimní a naší aranžérce se toto přání podařilo dokonale naplnit. Perfektně sladěná volba sezónních rostlin v kyticích i na stolech – jiřiny, bodláky i jeřabiny, které jsem měla dokonce i v závoji… Navíc velikost i tvar mé kytice všechny uchvátil. Ještě jednou tímto mockrát děkujeme za velmi podařenou práci na kompletní výzdobě celé naší svatby!
Prohlédnout svatbu
kaja-a-paja-reference

Kája a Pája

Naprosto skvělá floristka, která pracuje především srdcem a dělá maximum pro dokonalý výsledek. Romca nam připravila svatbu snů, ihned pochopila v jakem stylu se naše svatba ponese a správným výběrem květin i všech dekoraci nam vytvořila svatbu na míru. Všichni se cítili velmi příjemně a chvalili sjednocení a propojení našeho stylu. Romču mohu ráda všem doporučit a věřím, ze ani my jsme jejich služeb nevyužili naposled:))
Prohlédnout svatbu
vendy-a-david-reference

Vendy a David

Romca nam na nas svatebni den chystala vyzdobu kostela a vazala jak svatebni kytici, tak kytice pro maminky a druzicky. Kytky byly krasne, presne podle mych predstav. Vyzdobu kostela jsem nechala na Romci a muzu rict, ze po prijezdu do kostela mi veskera vyzdoba vyrazila dech. NADHERA!! Romca vse pripravuje s laskou a to se odrazi na jeji praci, ktera je vzdy precizni. Urcite vsem doporucuji spolupraci prave s ni ?
lucka-a-premek-recenze

Lucka a Přemek

Děkuji moc slečně Romči za super kytičky, za po pomoc při výběru květin a skombinováním. Byla velice milá a ochotná. Kytička i výzdoba byla úžasná, i ohlasy od hostů byly pozitivní. Vybraly jsme druhy kytiček, které bylo možné nechat usušit a teď mě zdobí svatební kytice, korsáž, spona a věneček naši dcerky (družičky) obývací pokoj a krásné vzpomínky na náš den D. Všechno klaplo, jak mělo být. Byly jsme moc spokojení a velice doporučuji. Děkujeme!
hana-a-lukas-reference

Hana a Lukáš

Slečna Romana nám chystala svatební kytice a výzdobu hostiny. Tímto bychom jí chtěli poděkovat za perfektně odvedenou práci. Přesto, že jsme neměli téměř žádnou představu, trefila se přesně do našeho vkusu. Do svatební kytice jsem se zamilovala na první pohled a netradiční výzdoba svatební tabule sklidila velký úspěch a moc se líbila. Proto ještě jednou děkujeme, Ryšánkovi.
iveta-a-milan

Iveta a Milan

Pro svatební květinovou výzdobu jsme zvolili Romču a byli jsme moc spokojení. Proběhlo několik schůzek ohledně domluvy, co chceme a co bychom si představovali. Romča se přesně trefila do našeho vkusu a jak svatební kytky, tak i výzdoba sálu byla dle našeho zadání – jednoduchá, ale krásná. Všem se moc líbila. Takže mockrát děkujeme za ochotu, empatičnost a profesionálně odvedenou práci a případným zájemcům vřele doporučujeme.
katka-a-tomas-reference

Katka a Tomáš

Romanina práce mě okouzlila na Facebooku, kde jsem pátrala po floristce na naši svatbu. Květinová výzdoba byla pro naši cestovatelskou rustikální svatbu velmi důležitá, a tak jsme opravdu chtěla najít někoho, kdo bude mít skvělý vkus a dokáže splnit naše přání. Od prvního kontaktu s Romanou jsem si byla jistá, že jsem ho našla. Romana po celou dobu skvěle komunikovala, nebyl problém se s ní na čemkoliv domluvit, hýřila nápady a nadšením. Na naší první schůzce mi dokonce nabídla, že moc ráda obstará i kompletní výzdobu obřadu a další dekorace na stoly, čímž mi neskutečně pomohla a usnadnila organizaci. Naše nároky byly celkem velké – nazdobené otevřené bílé dveře u rybníka doplněné cestovatelskými předměty, jako jsou staré kufry, mapy, foťáky, atd. Ukázala jsem jí pár fotek, jak by se nám to líbilo a těšila se na náš velký den. Když mě tatínek přivedl k oltáři, spadla mi brada – něco tak úžasného, dokonalého a promyšleného jsem opravdu nečekala! Romana dokonce sehnala starý psací stroj, který jsem jí na jedné fotce jen tak mimochodem ukázala. O samotných květinách, korsážích a aranžování ani nemluvím. Stoprocentní spokojenost a největší doporučení pro tuhle skromnou slečnu, která svou práci dělá opravdu srdcem!
Prohlédnout svatbu
zuza-a-viktor-reference

Zuzana a Viktor

Chtěla bych Romaně moc poděkovat za grandiózně zpracovanou výzdobu naší svatby. Měla jsem jen jasnou představu o své kytici, k níž vytvořila kompletní svatební výzdobu, včetně stolů, místa obřadu i ozdob do vlasů. Vše bylo stylově sladěné, precizně provedené a dle mých představ. Všichni hosté si služby chválili a byli uneseni výzdobou. Rozhodně Romanu doporučuji a přeji jí mnoho podobně spokojených nevěst do budoucna.
Prohlédnout svatbu

Líbí se vám moje práce?

Domluvme se na nezávazné schůzce